GenelVideo Games

Sevgi İle Hazırlanmış Gerçekçi Mobil Yarış Oyununu / Assoluto Racing

 

Assoluto Racing, bitiş çizgisini ilk pozisyonda geçmek için çeşitli araçların direksiyonuna geçtiğiniz oldukça gerçekçi bir yarış oyunudur. Nürburgring Nordschleife ve Tsukuba yarış pistlerinin de bulunduğu bu oyunda 3D grafikler de sizi her turda içine alarak size benzersiz bir yarış deneyimi sunmaktadır.

Assoluto Racing’in güçlü yanlarından biri, sadece çeşitli heyecan verici yarışlara katılmak zorunda olmadığınız. Aracınızın parçalarını daha hızlı ve daha güçlü hale getirmek amacıyla da değiştirebilirsiniz. Gear dişli oranlarını, aracın ağırlığını, tork / hp, kamber, şanzıman ve süspansiyon ayarları gibi bir çok ayarları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Mazda, Honda, Mercedes, Toyota, Dodge ve BMW gibi birçok Japon, Avrupalı ve Amerikalı büyük araç üreticilerin yarış arabalarının kilidini açabilir ve kullanabilirsiniz.

Kontroller tamamen sezgisel ve sadece yörüngeyi değiştirmek için akıllı telefonunuzun jiroskopunu kullanmanız gerekir. Buna ek olarak, ilerlemenizin hızını kontrol etmek için ekranda üst üste yerleştirilmiş gaz ve fren pedallarına sahipsiniz. Etkileyici parçaların her birinde ortaya çıkan tüm virajları görmek için arayüzün üstünde bir harita da mevcut.

Assoluto Racing ile tüm rakiplerinizi yenmeye çalışarak her yarışta en iyi sürücü olduğunuzu gösterebilirsiniz. Hızla uzun süren çevrim içi maçlara dalın ve dünyadaki tüm parçaları keşfedin.

Oyun Tanıtım Videosu:

Oyun Görselleri:

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı